RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 HR hoodie v3

Go down 
+22
HKovar@seznam.cz
Drex
Tesi
Joystick
Bury
RadoX
Walrok
soulek
L@dIn
aRang
Rasty08
Fuujin
SpleX
PaNic
koudyss
Albi
mamm0th
Speedy
replayboy
Korgo
F..l
ayOn
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Tesi

Tesi



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: t   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyThu Jul 02, 2009 3:48 pm

Až budež oědnávat další dej mi pls vědět na ICQ PLS
Back to top Go down
Drex

Drex



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: hej khares   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyFri Jul 03, 2009 12:13 pm

je mozny objednat ece tu zipovou? nejak se mi nechce cist diskuse ,je vubec nejaka?Very Happy
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyWed Jul 08, 2009 2:57 pm

!!!! DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!!!


- Jménem mým a aRangovo se předem omlouváme za naší neschopnost a měsíční opoždění co se týče objednávaných mikin, nyní čtu, že je ještě pár zájemců o mikiny. Takže do konce toho týdne posílejte všechny objednávky mě ! I ty ,kteří již měli objednáno u aRanga ... Moje ICQ : 446866307


- Ti, kteří měli objednáno již před měsícem získavají BOOST 500 shuffle pointů za vzniklé problémy Wink
- Objednávky nebyly vyřizovány z důvodu vytížení ( ayOnova maturita a aRangovo neustálá práce ) ,ale i z důvodu, jelikož máme v plánu udělat i trička Smile
Back to top Go down
HKovar@seznam.cz

HKovar@seznam.cz



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyFri Jul 17, 2009 4:21 pm

Ja ji chci taky !!!!! velikost L plsssss dam ti 700 Smile
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyWed Jul 22, 2009 4:51 pm

Tuto neděli objednávám už určitě!!! Takže ten kdo ještě chce, ať mi tady zanechá zprávu s adresou a velikostí mikiny......

Zatím mám objednávky od těchto lidí :

Vít Burian , Michal Bojko , Radek Kukucz , Tony Stříhavka , Kája Blumajer .....
Back to top Go down
Drex

Drex



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: hoodie   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyWed Jul 22, 2009 5:40 pm

chlape jde tu objednavku este zrusit? vim ze to je asi blby uz:D
Back to top Go down
HKovar@seznam.cz

HKovar@seznam.cz



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: total ji chci   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyThu Jul 23, 2009 2:33 pm

Ayone hele !!!!

Chci tu mikinu ve velikosti L pokud mozno zipovou dik moc
Na jméno Kovář Jan cash ti dam klido predem neni problem kdyz tak mi napis na meila HKovar@seznam.cz dik moc !!!! Cool
Back to top Go down
Wirus

Wirus



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptySun Jul 26, 2009 12:29 am

máš tam moji objednávku už je po brigádě tak můžu konečně koupit
Back to top Go down
Tonnny





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: ...   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Aug 17, 2009 1:01 am

Tve 2 tydny a furt nic, ta nez prijde tak bude snih voe xD
Back to top Go down
Wirus

Wirus



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Aug 17, 2009 11:40 am

Tonnny wrote:
Tve 2 tydny a furt nic, ta nez prijde tak bude snih voe xD
Taky čekám mikinu aspoň nějaký info ayOn pls
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Aug 17, 2009 6:24 pm

Hosi, mikiny jsou nejaky tri tydny objednany, ale nam jeste nic neprislo a ta zenska se vubec neozyva :-\ Na druhou stranu, vam muzu zarucit, ze je ted na tu mikinu horko jak svine Very Happy Vubec ji ted skoro nenosim Very Happy
Back to top Go down
Joystick





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyTue Aug 18, 2009 12:14 am

ayOn wrote:
Hosi, mikiny jsou nejaky tri tydny objednany, ale nam jeste nic neprislo a ta zenska se vubec neozyva :-\ Na druhou stranu, vam muzu zarucit, ze je ted na tu mikinu horko jak svine Very Happy Vubec ji ted skoro nenosim Very Happy
jo ale večer je kurevská kosa!!:-D
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: hmm   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyTue Aug 18, 2009 6:56 pm

To Tonny ja si tu mikinu objednal 12.5 Very Happy Twisted Evil , to Joystick.. couhlasim s tebou večer je kosa jak cip, a všechny akce jsou večer ;-)
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyWed Aug 19, 2009 12:54 pm

Dobrá zpráva Smile Paní se mi ozvala a prej v pondělí to prej pošle Smile
Back to top Go down
Wirus

Wirus



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyWed Aug 19, 2009 11:49 pm

Super fakt dobrá zpráva už abych se připravil na poštu strašně rádi asi s oblibou mi nedávají vědět když mi dojde balík radši to dají sousedům do schránky Crying or Very sad dik
Back to top Go down
Tonnny





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: ...   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Aug 31, 2009 4:48 pm

Mno psal jsi to 19 a pondeli bylo 24 myslim... ted je 31 a furt nic dpc xD Takhle dlouho jsem naposled cekal na Hard Dance Crew mikinu ktera mi z deecomu ( limitovana edice ) prichazela 2 mesice :-D
Back to top Go down
aRang

aRang



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: mikiny   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyTue Sep 01, 2009 5:53 pm

ta ženská mi to měla poslat už minulej týden.. táhne se to jak zmrd.. zálohu už má zaplacenou a mikny jsou furt někde v riti..... Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
Tonnny





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: ...   HR hoodie v3 - Page 4 EmptySun Sep 13, 2009 11:21 pm

Hele cekam do stredy, kdyz to neprijde tak uz na to se.u... Priste sezente schopnyho dodavatele...
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Sep 14, 2009 7:56 pm

Tonny , ja čekám už 4 měsíc :-D, a furt to je to same, jako nwm AyOn mi psal na qip, že ta baba mu psala mail že to v PO (7.9.) odeslala, tak nwm tve jestli ta pošťačka či PPL jde pěšky nebo co Question lol!
Back to top Go down
soulek

soulek



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Sep 14, 2009 8:39 pm

ja uz to mam obednany aspon pul roku XD
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyWed Sep 16, 2009 12:12 am

mikiny už aRangovi přišly, a co nejdříve je pošle Arrow takže huráááááá cheers cheers
Back to top Go down
aRang

aRang



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyFri Sep 18, 2009 6:48 pm

jop jop... už je mám doma.. zítra ráno je odesílám.. měly by přijít v pondělí... avšak víte co je to pošta.... Very Happy
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptySat Sep 19, 2009 2:24 am

já snad nepůjdu ani do školy kvuli tomu, a budu čekat na pošťáka lol!
Back to top Go down
Tonnny





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: ...   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Sep 21, 2009 10:57 pm

Mno jestli nekeca tak.... jezus uz at ji mam doma xD
Back to top Go down
Wirus

Wirus



HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 EmptyMon Sep 28, 2009 1:57 am

Tak už mám doma tu mikinu a je hrubá ještě hezčí než jsem si představoval , vyplatilo se na ni počkat ještě trochu potrenuju a natočím moje první video v mikine Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





HR hoodie v3 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
HR hoodie v3
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: HR Merchandise :: Clothing-
Jump to: