RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 HR hoodie v3

Go down 
+22
HKovar@seznam.cz
Drex
Tesi
Joystick
Bury
RadoX
Walrok
soulek
L@dIn
aRang
Rasty08
Fuujin
SpleX
PaNic
koudyss
Albi
mamm0th
Speedy
replayboy
Korgo
F..l
ayOn
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyMon Mar 23, 2009 7:09 pm

jakou objednavate velikost? ja L ale bojim se ze bude spis velky nez maly:D
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyMon Mar 23, 2009 8:57 pm

mamm0th wrote:
jakou objednavate velikost? ja L ale bojim se ze bude spis velky nez maly:D
No ja prave taky nvm, jakou velikost si vzit Smile Jestli L nebo XL Very Happy
Back to top Go down
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyMon Mar 23, 2009 9:12 pm

no v kenvelu a tak si beru Lko no snad maj stejny velikosti:D
Back to top Go down
L@dIn

L@dIn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: clothing   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyWed Mar 25, 2009 8:36 pm

ayOn wrote:
Jelikož je nad naše síly (peněženky) nechat si zaslat originály z Malajsie, oslovil jsem pár agentur, jestli by nám totéž neudělali za přívětivější cenu xD

HR hoodie v3 - Page 2 Hardst10


670CZK
Objednávejte u mě => Zadávejte celou adresu + žádanou velikost

Poštovné + balné již v ceně započítáno

Černá mikina se zipem, kapucí a klokaní kapsou.Logo HR přes boční šev + náprsní text "Hardstyle Republic"

>> Objednávky přijímám do zítřka do 21:00, poté bude k mání opět až při dalších větších objednávkách <<


Mám jí objednanou a už se na ní mooooc těšim!!!! Twisted Evil
Back to top Go down
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyWed Mar 25, 2009 8:44 pm

ja taky uz by mohla prijit:D
Back to top Go down
SpleX

SpleX



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyFri Apr 03, 2009 6:11 pm

rád bych věděl jak to vypadá? albino
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyFri Apr 03, 2009 6:28 pm

SpleX wrote:
rád bych věděl jak to vypadá? albino

Už jsou objednaný, takže někdy v příštím týdnu mi přijdou domu Smile Ten kdo bude v Praze na sraze, tak tomu ji vezmu Wink
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 04, 2009 4:53 pm

Hm, tak v příští objednávce bych si vzal já, už mám peníze.. pšolu ti v PM moji adresu na dobírku

edit: A velikost pls L, dík
Back to top Go down
soulek

soulek



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyWed Apr 08, 2009 7:01 pm

tak jsme zvedavy za jak dlouho prijde Wink doufam ze v rozumnym case:) moc se na ni tesim XD
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: KDY????   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySun Apr 12, 2009 4:53 pm

jenom by me zajimalo kdy priblizne budes odesilat ty mikiny... cyclops
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySun Apr 12, 2009 6:34 pm

V úterý, mi to má ta firma poslat, takže počítám, že ve čtvrtek by měli přijít, pokud přijdou dopoledne, odpoledne rezešlu dál Smile
Back to top Go down
L@dIn

L@dIn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyMon Apr 13, 2009 6:16 pm

No, jestli budou tento týdedn, tak to bude libovka...už se těším!!! cheers
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 4:39 pm

Tak mikiny už jsou doma v teploučku Very Happy Musím znat, že jsou libový Smile Takže očekávejte v příštím týdnu zásilky Smile
Back to top Go down
SpleX

SpleX



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 5:04 pm

ayOn wrote:
Tak mikiny už jsou doma v teploučku Very Happy Musím znat, že jsou libový Smile Takže očekávejte v příštím týdnu zásilky Smile

nice už se těším afro
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptyFri Apr 17, 2009 8:02 pm

Nechceš napsat komu všemu posíláš pls ?
Back to top Go down
L@dIn

L@dIn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 10:39 am

Mikinku už mám pěkně doma!!! Musim říct, že jsem příjemně překvapen...no prostě je libózní...jak potisk tak materiál!!! cheers
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:39 am

Fuujin wrote:
Nechceš napsat komu všemu posíláš pls ?

No rád bych věděl, komu přesně to posílám Very Happy Vím že Panicovi a replayboyovi.... Mám totiž napsaný jenom real jména a adresy a s mým vychlastaným mozkem je těžký si k tomu domyslet přezdívky Very Happy
Back to top Go down
L@dIn

L@dIn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:43 am

ayOn wrote:
Fuujin wrote:
Nechceš napsat komu všemu posíláš pls ?

No rád bych věděl, komu přesně to posílám Very Happy Vím že Panicovi a replayboyovi.... Mám totiž napsaný jenom real jména a adresy a s mým vychlastaným mozkem je těžký si k tomu domyslet přezdívky Very Happy
lol!
Back to top Go down
SpleX

SpleX



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 11:57 am

ayOn wrote:
Fuujin wrote:
Nechceš napsat komu všemu posíláš pls ?

No rád bych věděl, komu přesně to posílám Very Happy Vím že Panicovi a replayboyovi.... Mám totiž napsaný jenom real jména a adresy a s mým vychlastaným mozkem je těžký si k tomu domyslet přezdívky Very Happy

mě snad taky Razz
Back to top Go down
replayboy

replayboy



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 12:33 pm

ayOn wrote:
Fuujin wrote:
Nechceš napsat komu všemu posíláš pls ?

No rád bych věděl, komu přesně to posílám Very Happy Vím že Panicovi a replayboyovi.... Mám totiž napsaný jenom real jména a adresy a s mým vychlastaným mozkem je těžký si k tomu domyslet přezdívky Very Happy

lol! ale že ta pravda bolí co??
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 12:46 pm

replayboy wrote:
ayOn wrote:
Fuujin wrote:
Nechceš napsat komu všemu posíláš pls ?

No rád bych věděl, komu přesně to posílám Very Happy Vím že Panicovi a replayboyovi.... Mám totiž napsaný jenom real jména a adresy a s mým vychlastaným mozkem je těžký si k tomu domyslet přezdívky Very Happy

lol! ale že ta pravda bolí co??

no to sakra bolí, hlavně když má člověk mesíc před maturitou Very Happy
Back to top Go down
replayboy

replayboy



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 12:49 pm

tak hodně štěstí podle toho co jsi napsal tak vyhlašuju kurs 3,5 na to že ji uděláš a 1,3 že né lol!
to je vtip
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 1:27 pm

Kdyby náhodou nějaká zbyla, neváhej poslat na moji adresu, nejlíp L, dík Very Happy Máš ji v PM nějakou chvíli
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 2:08 pm

Fuujin wrote:
Kdyby náhodou nějaká zbyla, neváhej poslat na moji adresu, nejlíp L, dík Very Happy Máš ji v PM nějakou chvíli
Arang ted bude objednavat druhou varku Smile
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 EmptySat Apr 18, 2009 6:04 pm

Sláva arangovi !!! Řekni že ho pozvu na panáka, až přijedem do lázní o prázdninách, jestli ta mikina dojde
Back to top Go down
Sponsored content





HR hoodie v3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
HR hoodie v3
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: HR Merchandise :: Clothing-
Jump to: