RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Scháním tak doufám že najdu... :-)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
koudyss

koudyss



Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty
PostSubject: Scháním tak doufám že najdu... :-)   Scháním tak doufám že najdu... :-) EmptyWed Apr 15, 2009 5:44 pm

Lidičky schanim DVD od Australsky particky WeDanceHard.com a nechce se mi to objednávat primo z Australie, nemate to nahodou nekdo? Very Happy Cool
Back to top Go down
Korgo

Korgo



Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty
PostSubject: video :))   Scháním tak doufám že najdu... :-) EmptyWed Apr 15, 2009 9:21 pm

zkusal si w****? Very Happy kdyztak napis na ICQ bych se skusil podivat na netu bych rek ze by neco urcite bylo

*** updated : V poho Smile Trosku jsem to poupravil Wink Jinak v poho Very Happy ***
Back to top Go down
F..l

F..l



Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty
PostSubject: Re: Scháním tak doufám že najdu... :-)   Scháním tak doufám že najdu... :-) EmptyWed Apr 15, 2009 10:23 pm

jo tak o tohle videjko bych mel taky zajem Smile .... ale nikde jsem ho nenasel,tak kdyby se ti postestilo,tak ho sem pls hod Smile Wink
Back to top Go down
PaNic

PaNic



Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty
PostSubject: Re: Scháním tak doufám že najdu... :-)   Scháním tak doufám že najdu... :-) EmptyWed Apr 15, 2009 10:39 pm

du vyhledavat
Back to top Go down
koudyss

koudyss



Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty
PostSubject: Re: Scháním tak doufám že najdu... :-)   Scháním tak doufám že najdu... :-) EmptyWed Apr 15, 2009 11:18 pm

F..l wrote:
jo tak o tohle videjko bych mel taky zajem Smile .... ale nikde jsem ho nenasel,tak kdyby se ti postestilo,tak ho sem pls hod Smile Wink

To neni videjko ale cely dyvko s videama a tutorialama ;-)
Back to top Go down
Sponsored content





Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty
PostSubject: Re: Scháním tak doufám že najdu... :-)   Scháním tak doufám že najdu... :-) Empty

Back to top Go down
 
Scháním tak doufám že najdu... :-)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Talk about anything-
Jump to: