RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Sporty a konicky

Go down 
+16
Drex
PhobossCZ
Shamus
Walrok
soulek
pRiNcEsS
Ubuntus
Nikoush_xD
hrcztomi
Edge
replayboy
Fuujin
F..l
mamm0th
ayOn
Speedy
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
F..l

F..l



Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptyMon Jun 29, 2009 6:41 pm

oooo ... skejt ... to je moje ... taky jsem strasne jezdil,ale vsichni,ktery znam uz s tim sekli,takze uz to neni tak jako driv Sad ... bud sam,nebo nekam dojizdet ...
btw: taky znam par lidi,co se venujou graffiti Wink ...
Back to top Go down
PaNic

PaNic



Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptyMon Jun 29, 2009 7:20 pm

CroW wrote:
No tak já mám nabitej program takže sedim na zadku, sedim na zadku, pro změnu ležim, vobčas jezdim na skejtu a samozřejmě shufflym
tak tak vzhledem k tomu ze mam vykoureny plice tak toho taky moc neudelam Very Happy a na skatu tyk jezdim i kdyz spis ozralej nez abych delal nejaky profi triky Very Happy
Back to top Go down
HKovar@seznam.cz

HKovar@seznam.cz



Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: hokejbal   Sporty a konicky - Page 2 EmptyThu Jul 23, 2009 4:10 pm

Hokejbal sem hral 3 roky Very Happy
Back to top Go down
Rong

Rong



Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptyTue Aug 25, 2009 1:10 am

mno já kdomě shuffle mám za koníčky chodim na fotbal a chodil jsem na capoeiru :-) a hraju na bubny :-)
Back to top Go down
F..l

F..l



Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptyFri Aug 28, 2009 11:39 pm

Rong wrote:
a chodil jsem na capoeiru :-)

ta me taky lakala ... jeste pred shufflem byly naky pokusy Smile videl jsem team ryuko a tak,ale pak zvitezil Bo-staff (boj s tyci), ale to uz taky moc nedelam .... No
Back to top Go down
Rong

Rong



Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptySat Aug 29, 2009 11:51 am

hej F..l ja capoeiru nedělám protože už mě to nebavilo a pak jsem začal dělat shuffle Smile bounce
Back to top Go down
Nikoush_xD





Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptySun Nov 01, 2009 3:19 am

Všichni něco dělali....až se dostali ke shufflení..=D
Back to top Go down
patakk





Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 EmptyWed Oct 27, 2010 5:12 pm

Speedy wrote:
Jo a delam kung-fu Rolling Eyes
,,

já cestuju, to je můj koníček. Na kung-fu jsem leneoch a jiný sprot mě taky nebaví. Turistika po horách je ale taky dost namáhavá http://www.treking.cz/ letos jsem byl takhle v Alpách a muism doporučit. Bysleli jsem v takový malinký horský chatě http://www.casamundo.cz/rakousko/ fakt taková příjemná atmosféra. jen my nikdo jiný nás tam neotravoval. No a ta příroda, to je si myslim, známý. http://www.novinky.cz/cestovani/178136-rakousky-park-vysoke-taury-laka-na-panenskou-prirodu-v-srdci-alp.html vždycky jsem jezdil do Rakouska jen na lyže, ale tomu je ted konec Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Sporty a konicky - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sporty a konicky   Sporty a konicky - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Sporty a konicky
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: