RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Co právě hrajete ? :)

Go down 
+10
hrcztomi
Edge
SpleX
Korgo
replayboy
Fuujin
PaNic
mamm0th
Speedy
ayOn
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ayOn
Admin
ayOn



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 2:42 pm

Čus, napadlo mě rozvést takovou diskuzi o hrách Smile

Já momentálně hraju Mount & Blade a včera mi přišla pozvánka do Battlefield : Heroes takže tak Very Happy
Back to top Go down
Speedy

Speedy



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: M&B   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 2:56 pm

m&b mam demo jinac sem dohral mirrors edge a stahuju thief deadly shadows Very Happy
Back to top Go down
mamm0th





Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 2:57 pm

no ja uz 4 roky Lineage2 na gameparku Very Happy bohuzel ted je 10deni odstavka(reinstal windowsu,defragmentace serveru) tak hraju bud l2 na jinym serveru s kamosema nebo warcrafta 3,crysis,enemy territory,cod4 Very Happy
Back to top Go down
PaNic

PaNic



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 3:14 pm

Tak ja mam 2 staly hry a to gta IV a cs:s a jinak sem tam stahnu nejakou tu lepsi aingleplayerovku typu crysis,Dead Space a tak... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Speedy

Speedy



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 4:23 pm

PaNic wrote:
Tak ja mam 2 staly hry a to gta IV a cs:s a jinak sem tam stahnu nejakou tu lepsi aingleplayerovku typu crysis,Dead Space a tak... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

jo gta4 sem mel ale neslo mi cracknout Sad
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 7:43 pm

Já hraju Wowko na linuxu a S4 leaque na windowsu Very Happy
Back to top Go down
replayboy

replayboy



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Game   Co právě hrajete ? :) EmptySat Mar 21, 2009 10:22 pm

já hraju hlavně fifa ,nhl a po netu ted Counter strike
Back to top Go down
PaNic

PaNic



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySun Mar 22, 2009 2:42 pm

Speedy wrote:
PaNic wrote:
Tak ja mam 2 staly hry a to gta IV a cs:s a jinak sem tam stahnu nejakou tu lepsi aingleplayerovku typu crysis,Dead Space a tak... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

jo gta4 sem mel ale neslo mi cracknout Sad

mno ja mam originalku takze to mi problemy nedela Suspect
Back to top Go down
Korgo

Korgo



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Na ma nikdo nema :D   Co právě hrajete ? :) EmptySun Mar 22, 2009 3:47 pm

No takze ja s mojim PC moc neuhraju tak se nedivte co to pisu.
Moje stala hra je worms armagedon neni nic lepsiho nez stari dobry cervici
Pak ragnarok online (mmorpg)
a dokud nevysel novy patch tak sem hraval CS1.6 ted ho neutahnu Very Happy predtym sem to mel na hrane Very Happy
Back to top Go down
SpleX

SpleX



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySun Mar 22, 2009 10:44 pm

dota .. občas pokr.. afro
Back to top Go down
Edge

Edge



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyMon Mar 23, 2009 12:33 am

tak já už na paření tolik času nemam, ale o víkendu pářnu tak na 4 hodky wowko s kámošema. Jinak klasika miny nebo zumu na odreagování Very Happy
Back to top Go down
replayboy

replayboy



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Game   Co právě hrajete ? :) EmptyMon Mar 23, 2009 5:02 pm

a mimochodem ještě jsem dost zapálenej hráč pokeru(texas hol'd em) a dračího doupětě jestli někdo ví co to je Very Happy
Back to top Go down
PaNic

PaNic



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyMon Mar 23, 2009 7:10 pm

jo jo texas held'em 4ever
Back to top Go down
hrcztomi

hrcztomi



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyWed Mar 25, 2009 1:09 pm

CSkóóóó Wink..pak S4 League..tu a tam WoWko..Guild Wars.. :-P
Back to top Go down
replayboy

replayboy



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Apr 18, 2009 12:42 pm

lidi neměl byste někdo chut zapařit po netu texas hold"em??? nikdo se mnou nechce hrát prej jsem moc dobrej troufá si někdo na mě??? čekám na nabídky
Back to top Go down
L@dIn

L@dIn



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Apr 18, 2009 1:01 pm

Hrajes pres Facebook??? Já bych to i eventuelně i skusil...pokud mě uplně nezrujnuješ... Very Happy dej vedet na icq..
Back to top Go down
Walrok

Walrok



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat Apr 18, 2009 2:28 pm

Mno ja hram ako kedy ale ked hram tak Silkroad, Jedi Academy, CSS
Back to top Go down
mamm0th





Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyFri May 08, 2009 10:39 pm

fuujin kde hrajes wow?Very Happy
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySat May 09, 2009 9:05 pm

Back to top Go down
Bury

Bury



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySun May 10, 2009 5:34 pm

no tak ja si nekdy zaparnu CS:S,FIFU,S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl no a nekdy jeste Tony Hawk's - American Wasteland no a pak hraju jeste par online-ovek;)
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySun May 10, 2009 5:57 pm

Na stalker doporučuju mod Oblivion lost.. hodně dobrá modifikace, přidává skryté mutanty (černobylské kočky, trpaslíky, chiméry atp), spousta vylepšení.. viz youtube třeba
Back to top Go down
Drex

Drex



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptySun May 10, 2009 8:00 pm

dotka jojo
Back to top Go down
Bury

Bury



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyMon May 11, 2009 8:38 pm

Fuujin wrote:
Na stalker doporučuju mod Oblivion lost.. hodně dobrá modifikace, přidává skryté mutanty (černobylské kočky, trpaslíky, chiméry atp), spousta vylepšení.. viz youtube třeba

diky za TIP urcite vyzkousim;) What a Face
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyWed May 13, 2009 5:21 pm

My teď s aRangem parime Armed Assault, kterej teď vyšel v LEVELU Smile Jinak čekáme na Armed Assault 2 nejspíš bude takovej Hardstyle Republic squad na Armu2 ,jestli se to chytne Smile
Back to top Go down
L@dIn

L@dIn



Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) EmptyThu May 14, 2009 1:17 pm

Zdravim všechny!!!
Tak s tim hraním...ja se momentálně hraju na MATURU... lol! Je to velmi náročná hra na koncentraci, psychiku a na kapacitu vaší hlavy...ted jsem momentálně ještě na nízkém levelu. Ale doufám, že do pondělí to dohraju a bude klííííííd...tak se mějte... cheers flower
Back to top Go down
Sponsored content





Co právě hrajete ? :) Empty
PostSubject: Re: Co právě hrajete ? :)   Co právě hrajete ? :) Empty

Back to top Go down
 
Co právě hrajete ? :)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: