RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 The Crims - online hra v prohlížeči

Go down 
AuthorMessage
Fuujin

Fuujin



The Crims - online hra v prohlížeči Empty
PostSubject: The Crims - online hra v prohlížeči   The Crims - online hra v prohlížeči EmptyFri Feb 20, 2009 2:44 pm


The Crims je online hra zdarma, v prohlížeči, kde se každý může stát gangsterem, vykrádat, budovat si obchod s drogami, nájemně vraždit, mít vlastní noční kluby a nevěstince atp.
Hráči se pro větší výdělky a lepší obranu proti nepřátelům spolčují do gangů. Náš už jsem vytvořil, jmenuje se překvapivě Hardstyle republic CZ. Registrujte se a napište sem své herní jméno a já vás přizvu do gangu.
Mám zájem o to, aby se náš gang stal viditelnou částí podsvětí města Crims. Já osobně mám v plánu vybudovat drogové pěstírny a vydělávat na nich, někdo další by mohl vydělat na HArdstyle Republic rave, noční klub nebo třeba nevěstinec. atp. Prostě se registrujte a všechno vymyslíme !
Registrace The Crims
Kalkulačka úspěšnosti loupeží v The Crims - Tohle se vám bude velmi hodit. Strávíte míň času ve věznici a víc času vyděláváním.
Blackjack tabulka - Tabulka podle které se dá hrát blackjack tak, aby člověk vyhrával víc než prohrával
Back to top Go down
 
The Crims - online hra v prohlížeči
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: