RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 že děkuji moderátorovi... a mám první otázku...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
foram4ever





že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty
PostSubject: že děkuji moderátorovi... a mám první otázku...   že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... EmptyTue Mar 17, 2009 10:30 pm

... že sem něco takového dal... a hned mám i první otázku na zkušenější... doma trénuju two-step (podle BigMilana)... a ten základ už umím, ale dělá mi strašný problém to zrychlení... začnou se mi plantat nohy... jak by jste mi poradili???
Back to top Go down
PaNic

PaNic



že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty
PostSubject: Re: že děkuji moderátorovi... a mám první otázku...   že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... EmptyTue Mar 17, 2009 10:33 pm

nespechej na to vsechno chce svuj cas :-) nejdriv se nauc hezky pomalu a pak uvidis ze ti to rychle pude samo
Back to top Go down
foram4ever





že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty
PostSubject: něco takového...   že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... EmptyTue Mar 17, 2009 10:41 pm

sem čekal, že to tu někdo napíše... ale díky... no jdu opětovně trénovat... mi to prostě nedá xD
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty
PostSubject: Re: že děkuji moderátorovi... a mám první otázku...   že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... EmptyTue Mar 17, 2009 11:38 pm

hehe , nemáš zač Smile Myslim že je to byl dobrý nápad sem něco takovýho hodit Smile Jasně, vůbec nespěchej....Jezdi to pomaličku a časem do toho přidávej různý triky (t-slide, bass kicky, otočky a všechno co vymyslíš Smile ) Až tohle budeš mít tak nějak zmáklý, pak zkus dělat tohle všechno do bassů v písničce Smile Ale řeknu to takhle : "Já mám s tím tempem do písničky problémy do teď" Very Happy
Back to top Go down
Albi





že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty
PostSubject: Mno....   že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... EmptyThu Mar 19, 2009 2:56 am

A já ti to řeknu takhle....nešlo mi to vůbec, nasral jsem se tejden sem neshufflil a po tejdnu když jsem začal, byl ze me borec v shufflu xD takže opravdu nespechat a podle me je nejlepší se na to vysrat a pak to jde Very Happy Very Happy Very Happy ( ne ale trenuj ono je to třeba, mno u me treba ne ale u vetsiny ano Very Happy) Gl
Back to top Go down
Sponsored content





že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty
PostSubject: Re: že děkuji moderátorovi... a mám první otázku...   že děkuji moderátorovi... a mám první otázku... Empty

Back to top Go down
 
že děkuji moderátorovi... a mám první otázku...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Moje první video
» Nové a první phaty
» Moje první video...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: Welcome ! :: How to.... (Návody)-
Jump to: