RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Tak co vysvědčení

Go down 
+4
mamm0th
F..l
soulek
PaNic
8 posters
AuthorMessage
PaNic

PaNic



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 12:51 am

Pro ty ktří chodíte do školy... popřípadě pro ty kteří letos maturovali (že ayone Very Happy) bych rozvedl diskusi na téma vysvědčení ...jaké budou byly nebo jsou známky a co na to rodiče Very Happy
Back to top Go down
soulek

soulek



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 11:40 am

jakozto ze jsem v 9. rocniku a je posledni pololeti je me vsechno uprdele XD vyzo uplne jsem osral jsem si prumer snizil cca o 1 znamku XD ale rodice nato serou na stredni jsem prijaty tak co Smile afro afro
Back to top Go down
F..l

F..l



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 11:45 am

za Deset lol! lol! Basketball cheers affraid ... ale vejsku jsem bohuzel nesehnal Sad ....
Back to top Go down
mamm0th





Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 11:49 am

konec 8. tridy no a sami 1ky :F
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 12:35 pm

No tak maturitni vysvedceni vypadalo nejak takto Smile
Čj = 3
Aj = 1
Účetnictví = 2
Ekonomika = 2
Hotelovej provoz = 2
Marketing a Management = 2

Z toho všeho jsem byl zkoušenej u maturity a myslim, že bych si to dal znova Very Happy
Back to top Go down
Drex

Drex



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: no taaaakze   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 1:22 pm

matika fyzika - 3
anglina 1
franina 1
telak, vytvarka 1 xD
ostatni 2 a jsem o rok pozdeji v prvaku:D
Back to top Go down
F..l

F..l



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 7:34 pm

ayOn wrote:
No tak maturitni vysvedceni vypadalo nejak takto Smile


Z toho všeho jsem byl zkoušenej u maturity a myslim, že bych si to dal znova Very Happy

znamky mam jako ty Wink jenom o jeden predmet min Shocked to cumim,ze mate sest predmetu ... by me asi kleplo silent
Arrow Wink
cestina a literatura - 2
ajina - 3 Shocked
stavba a provoz stroju - 2
strojirenska technologie - 1
prakticka - 2


ta ajina me trochu nastvala,jelikoz jsem si na ni nejvic veril (na druhou stranu prave proto jsem se ji skoro neucil Suspect )

Drex wrote:
matika fyzika - 3

s matikou jsem z¨vzdycky valcil o to abych nepropadnul ... ale v prvaku jsem mozna jeste taky mel trojku Wink pak uz samy ctverce Twisted Evil
Back to top Go down
koudyss

koudyss



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 7:38 pm

F..l wrote:
ayOn wrote:
No tak maturitni vysvedceni vypadalo nejak takto Smile


Z toho všeho jsem byl zkoušenej u maturity a myslim, že bych si to dal znova Very Happy

znamky mam jako ty Wink jenom o jeden predmet min Shocked to cumim,ze mate sest predmetu ... by me asi kleplo silent
Arrow Wink
cestina a literatura - 2
ajina - 3 Shocked
stavba a provoz stroju - 2
strojirenska technologie - 1
prakticka - 2


ta ajina me trochu nastvala,jelikoz jsem si na ni nejvic veril (na druhou stranu prave proto jsem se ji skoro neucil Suspect )

Drex wrote:
matika fyzika - 3

s matikou jsem z¨vzdycky valcil o to abych nepropadnul ... ale v prvaku jsem mozna jeste taky mel trojku Wink pak uz samy ctverce Twisted Evil

Co jsi delal za skolu? koukam strojirenska technologie, stavba a provoz stroju, to mi neni uplne cizi pac sem delal strojarnu aůe ja uz vysel pred dvouma rokama no afro
Back to top Go down
F..l

F..l



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyFri Jun 26, 2009 10:37 pm

jojo presne tak Wink strojarna king
Back to top Go down
PhobossCZ

PhobossCZ



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptySun Jun 28, 2009 12:12 pm

F..l wrote:
jojo presne tak Wink strojarna king

Já mám sice už 2 roky po maturitě...ale taky jsem dělal strojařinu... Very Happy jdete aj na výšku???
Back to top Go down
F..l

F..l



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptySun Jun 28, 2009 12:49 pm

no ja nesel ... prave kvuli ty matice ... ja bych to nezvladal ...
ale ted si rikam,jestli jsem neudelal chybu,pac za pokus to vzdycky stoji a kdyztak by me vyhodili scratch
Back to top Go down
PhobossCZ

PhobossCZ



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptySun Jun 28, 2009 7:43 pm

F..l wrote:
no ja nesel ... prave kvuli ty matice ... ja bych to nezvladal ...
ale ted si rikam,jestli jsem neudelal chybu,pac za pokus to vzdycky stoji a kdyztak by me vyhodili scratch

Zdravím...no jako nechci nějak radit..to je každého věc...ale já co jsem dodělal školu...tak asi za půl roku už mě to mega štvalo..že jsem nešel dál...stejně až do důchodu budeš makat..pokud si to nezařídíš jinak... Very Happy a tech pár roku se tam určitě dá vydržet... Surprised a čím vyšší vzdělání..tím lepší...jak pro koho teda..někdo má výšku...ale je přitom stejně idiot... affraid
Back to top Go down
F..l

F..l



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyMon Jun 29, 2009 11:14 am

ja souhlasim Wink ... prave si rikam,ze jsem mel jit na nakou skolu jeste .... precijenom je to mnohem lepsi nez kazdej den vstavat a delat v praci to samy x let nez zmenis zamestnani ...
proto se ted jeste chci pokusit najit neco na druhej pokus nebo nakou vyssi odbornou Wink ....
Back to top Go down
PhobossCZ

PhobossCZ



Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení EmptyMon Jun 29, 2009 5:47 pm

F..l wrote:
ja souhlasim Wink ... prave si rikam,ze jsem mel jit na nakou skolu jeste .... precijenom je to mnohem lepsi nez kazdej den vstavat a delat v praci to samy x let nez zmenis zamestnani ...
proto se ted jeste chci pokusit najit neco na druhej pokus nebo nakou vyssi odbornou Wink ....

Fakt toho využij dokud to ještě jde...mě to všichni říkali..ale já idiot jsem měl svoji hlavu a chtěl jsem co nejdřív vydělávat...bud rád že si na to přišel docela brzo...a jak začneš makat..tak si zvykneš na vatu a do školy se ti nebude chtít už vůbec... :)tak bud chytřejší než já... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Tak co vysvědčení Empty
PostSubject: Re: Tak co vysvědčení   Tak co vysvědčení Empty

Back to top Go down
 
Tak co vysvědčení
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: