RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 NEJSEM PANIC !!!!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
PaNic

PaNic



NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! EmptyThu Jun 25, 2009 9:42 pm

Od teď se zříkám mého nicku protože dotazy typu "Pořád jsi panic?" nebo " jaký to je bejt panic" mi zacinaji lézt na nervy Very Happy takze teď jsem pro každýho LaMa (můj nick už asi 5 let) lol! lol! afro afro
Back to top Go down
F..l

F..l



NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: Re: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! EmptyThu Jun 25, 2009 10:04 pm

no! je teda pravda,ze je to dost nevsedni prezdivka ... Wink
ale myslim si,ze tady na foru to bylo vsem jasny,kdyz od jedenacti kouris a chlastas rabbit lol!
Back to top Go down
PaNic

PaNic



NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: Re: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! EmptyThu Jun 25, 2009 10:44 pm

na mou obranu od dvanacti
Back to top Go down
F..l

F..l



NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: Re: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! EmptyThu Jun 25, 2009 11:53 pm

PaNic wrote:
na mou obranu ...
ja to nemyslel nak spatne Wink spis to byl joke .. v tomhle veku jsem s kamosema cadil naky rakosi v nasem bungru a desne jsme si hrali na dospely lol!
Back to top Go down
PaNic

PaNic



NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: Re: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! EmptyFri Jun 26, 2009 12:07 am

F..l wrote:
PaNic wrote:
na mou obranu ...
ja to nemyslel nak spatne Wink spis to byl joke .. v tomhle veku jsem s kamosema cadil naky rakosi v nasem bungru a desne jsme si hrali na dospely lol!
to me tahali kamosi v 6 letech pravda je ze jim bylo tak tech 12 Very Happy
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: Re: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! EmptyFri Jun 26, 2009 12:30 pm

PaNic wrote:
F..l wrote:
PaNic wrote:
na mou obranu ...
ja to nemyslel nak spatne Wink spis to byl joke .. v tomhle veku jsem s kamosema cadil naky rakosi v nasem bungru a desne jsme si hrali na dospely lol!
to me tahali kamosi v 6 letech pravda je ze jim bylo tak tech 12 Very Happy
No asi tak Very Happy Nekdy v 9.letech me kamosi tahali ven a davali mi ciga a ucili me kourit Very Happy Tve, kdyby me radsi ucili shuffle v ty dobe Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





NEJSEM PANIC !!!!!! Empty
PostSubject: Re: NEJSEM PANIC !!!!!!   NEJSEM PANIC !!!!!! Empty

Back to top Go down
 
NEJSEM PANIC !!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» cek maj frst vidiou
» Panic - new vid
» Panic again
» LaMa aka Panic
» Panic is BACK!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: