RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 HR Kompilace po druhé

Go down 
+3
F..l
ayOn
PaNic
7 posters
AuthorMessage
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyWed Jun 24, 2009 9:42 pm

Když jsme se poprvé nějak nepohodli s druhou českou crew (MSB) tak jsem si řekl že bychom mohli udělat only HR kompilaci proto mi všichni posílejte svá videa nejpozději do 3.7. (to jest příští pátek) a ja se pokusim o co nejlepší úpravu .... Smile tak posílejte svá videa na mé ICQ - 295-237-390 afro Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyThu Jun 25, 2009 9:18 pm

PaNic wrote:
Když jsme se poprvé nějak nepohodli s druhou českou crew (MSB) tak jsem si řekl že bychom mohli udělat only HR kompilaci proto mi všichni posílejte svá videa nejpozději do 3.7. (to jest příští pátek) a ja se pokusim o co nejlepší úpravu .... Smile tak posílejte svá videa na mé ICQ - 295-237-390 afro Exclamation Exclamation Exclamation

okey Very Happy
Back to top Go down
F..l

F..l



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyThu Jun 25, 2009 10:02 pm

ok,dofam ale ze nebude vadit,kdyz to upnu na nakej freeserver a ty si ty videa stahnes Wink nako mi otiz nejde posilani prez icq
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyThu Jun 25, 2009 10:43 pm

F..l wrote:
ok,dofam ale ze nebude vadit,kdyz to upnu na nakej freeserver a ty si ty videa stahnes Wink nako mi otiz nejde posilani prez icq
nevadi Smile
Back to top Go down
F..l

F..l



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptySat Jun 27, 2009 9:57 pm

jo a jeste jeden dotaz Very Happy
chces to poslat nesestihany nebo to mam nako upravit ?? Smile ...
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptySun Jun 28, 2009 1:52 pm

kdyztak bez upravy ja si to nejak doladim :-)
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyWed Jul 01, 2009 7:19 pm

Chtěl bych jen připomenout že na odevzdání videí máte už jen 2 dny takže pokud chcete být v kompilačce tak neváhejte a točte Smile Smile Smile
Back to top Go down
Drex

Drex



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: nevim jestli ty zabery   HR Kompilace po druhé EmptyWed Jul 01, 2009 7:48 pm

nevim jestli ti zabery dat do kompilacky nebo se na tebe vysrat:D:D nee kecam jdu prave upravovat..
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyFri Jul 03, 2009 1:45 pm

Dnes je poslední den na odevzdání vašich videí...moje icq máte.. Smile
Back to top Go down
Drex

Drex



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: mame ala videa nemame:D   HR Kompilace po druhé EmptyFri Jul 03, 2009 2:12 pm

sakra este vecer to musim nejak poresit:D prijedu v 9 od pritelkyne tak to este dam:D:D neni tak brzo tma
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyFri Jul 03, 2009 6:42 pm

do 21 hodin prijimam videa
Back to top Go down
Drex

Drex



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: aaaaaaa   HR Kompilace po druhé EmptyFri Jul 03, 2009 11:22 pm

aaa dopice dopice dopice pls muzu poslat zitra?byla tu bourka jako svine a vypadl net..pls ze to nevadi kdyz to poslu zitra kolem poledne O:-)
Back to top Go down
Drex

Drex



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: nebo proste   HR Kompilace po druhé EmptyFri Jul 03, 2009 11:24 pm

proste az tu budes tak me prozvon.. 737 685 079 plsss vem to este:D
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptySat Jul 04, 2009 12:16 pm

omlouvam se vsem ze jsem nebyl dostupny na prijmuti videi protoze jsem pozrel moc omamnych latek sel jsem spat asi v 8 proto prijmu vase videa jeste dnes
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptySat Jul 04, 2009 5:59 pm

posledni 2 minuty na odevzdanio videi kdo to nestihne ...jeho minus Very Happy moje icq 295237390
Back to top Go down
replayboy

replayboy



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptySun Jul 12, 2009 2:11 pm

hele bude nějaká druhá kompilačka??? páč jsem nějak nestihl nic poslat (hodně práce) a taky bych se rád ukázal Very Happy Very Happy Cool
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyTue Jul 14, 2009 11:42 am

Ja myslim že určitě Smile Mam totiž takový pocit, že se ta první kompilačka bude stejně předělávat Smile
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyTue Jul 14, 2009 6:41 pm

ja myslim ze myslis uplne dobre konecne se vratil kamarad co se pohybuje v editu tak snad neco stvorime mno tak mi muzete posilat jeste vidka jestli chcete ukazat svuj skill cyclops
Back to top Go down
PhobossCZ

PhobossCZ



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyTue Jul 14, 2009 9:57 pm

PaNic wrote:
ja myslim ze myslis uplne dobre konecne se vratil kamarad co se pohybuje v editu tak snad neco stvorime mno tak mi muzete posilat jeste vidka jestli chcete ukazat svuj skill cyclops


Bude stačit do pátku do večera??? bounce
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyTue Jul 14, 2009 11:33 pm

urcite Smile
Back to top Go down
F..l

F..l



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyWed Sep 09, 2009 12:48 pm

a co takhle udelat trojku ?? Smile
tak tancujte,tancujte a tocte se pri tom a ja bych se pak mohl pokusit neco sestrihat afro
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyWed Sep 09, 2009 7:23 pm

tomu rikam slovo chlapa Very Happy a jinak nic proti trojce nemam ale s dvouma holkama Very Happy afro
Back to top Go down
F..l

F..l



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyWed Sep 09, 2009 7:36 pm

no zrovna uplne takhle jsem tu trojku nemyslel lol!
Back to top Go down
Ubuntus

Ubuntus



HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé EmptyThu Sep 10, 2009 6:31 pm

dejte tomu ještě pár dní,potřebuju se naskillovat trochu víc Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





HR Kompilace po druhé Empty
PostSubject: Re: HR Kompilace po druhé   HR Kompilace po druhé Empty

Back to top Go down
 
HR Kompilace po druhé
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CZ SHUFFL3 KOMPILACE
» HR (CZE) kompilace (updated)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: