RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Soutěž "Pozdravme YOSHIRA" aneb videa věnované Malaysii

Go down 
AuthorMessage
ayOn
Admin
ayOn



Soutěž "Pozdravme YOSHIRA" aneb videa věnované Malaysii Empty
PostSubject: Soutěž "Pozdravme YOSHIRA" aneb videa věnované Malaysii   Soutěž "Pozdravme YOSHIRA" aneb videa věnované Malaysii EmptyWed Jun 03, 2009 12:39 pm

Zdravím, zdravím Smile Čím víc se blíží můj den D (maturita) -> Mimochodem maturuji zítra... tím větší ptákoviny mě napadají Very Happy No místo ptákoviny bych to spíš nazval "HR"oviny Very Happy

O co jde ? V jednoduchosti je přeci krása Smile Jediné co postačí jsou dvě slova (ale fantazii se meze nekladou)
Natočtě se a řekněte do kamery "Hey YOSHIROOOO" [Héééj, JošiiRóóóóó]
Jediné pravidlo : Pojmenujte video jako "Hey YOSHIRO" a do popisku zadejte svůj nick v této podobě HR "váš nick" (cze)

Na ukázku posílám originál yoshira a fake "yoshira", který se už o to pokoušel Smile

Orginál :





Fake Yoshiro, aneb můj a aRangovo kamarád ze školy Very Happy



Tahle blbost mě napadla poté, co mi volal aRang, že na našeho fake YOSHIRA zareagoval opravdový YOSHIRO a jak ho známe, je schopný tyhle naše videa využít a udělat z nás debili, ale aspoň proslavit Very Happy
Takže vytvářejte a uploadujte Smile
Back to top Go down
 
Soutěž "Pozdravme YOSHIRA" aneb videa věnované Malaysii
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 27.2.08 Maturák aneb : "Toto zase dopadlo" xD
» !!ZRUSENO, hleda se novy datum vice info zde!!Moravaci a Moravkyne spojme se :D aneb pokus o dalsi sraz
» Jak vkládat videa / How to post video
» HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)
» Jednání o nás bez nás, aneb kralevic Holandský :D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: Welcome ! :: Akce & Events-
Jump to: