RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 HR(cze) sraz ? x)

Go down 
+8
Rasty08
SpleX
foram4ever
replayboy
PaNic
Korgo
hrcztomi
ayOn
12 posters
AuthorMessage
ayOn
Admin
ayOn



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyWed Feb 25, 2009 12:05 am

Napadlo mě,že by jsme mohli podniknout někdy nějakej náš srázek x) Pište návrhy míst
Back to top Go down
hrcztomi

hrcztomi



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyWed Feb 25, 2009 9:18 am

Srpen F.Lázně Twisted Evil
Back to top Go down
Korgo

Korgo



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: sraz   HR(cze) sraz ? x) EmptyWed Feb 25, 2009 4:26 pm

Mno casem by to mohlo byt i neco na morave Very Happy jako vubec bych nebyl proti Smile
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyThu Feb 26, 2009 1:01 am

jasný, určitě bude i na Moravě ^_^
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyWed Mar 04, 2009 1:39 am

ve varech mam telocvicnu na cele odpoledne tak klido taky Smile Suspect albino
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyThu Mar 12, 2009 12:45 am

Myslím si že už nas je dost že bysme se mohli nekde sejit a trosku zatancit pokecat a zachlastat Twisted Evil What a Face
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyThu Mar 12, 2009 1:40 am

PaNic wrote:
Myslím si že už nas je dost že bysme se mohli nekde sejit a trosku zatancit pokecat a zachlastat Twisted Evil What a Face
Jo ,mluvil jsem s pár lidma a nejspíš by to byla Praha a to víkend před Velikonocema.Domluvim to ještě s Danim, aby nám kdyžtak někde zahrál Very Happy a bude to ok Very Happy
Back to top Go down
replayboy

replayboy



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyThu Mar 12, 2009 1:39 pm

ta praha to je dobrej nápad tak dejte vědět ještě kde a kdy a hurá na sraz
Back to top Go down
foram4ever





HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: srázek??   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue Mar 17, 2009 1:26 pm

do Prahy??? twl... no to mám pěkně daleko... ale na srázek bych se asi dostavil, pokud bych měl nějaké ty penízky... ale pak by bylo dobré udělat aj sraz někde na moravě... a pokud jsou tu nějací lidi ze zlínského kraje (ted moc asi ne, ale doufam, že přibydou) tak by jsme mohli udělat srázek ve zlíně... co vy na to někteří????
Back to top Go down
SpleX

SpleX



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue Mar 17, 2009 5:53 pm

jestli bude Praha, určitě se dostavim Smile
Back to top Go down
Rasty08

Rasty08



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue Mar 17, 2009 5:55 pm

Oj Do Praglu ? Jn daleko Very Happy to nwm esi bych se dostavil....spis az to bude nekde na morave Wink
Back to top Go down
Speedy

Speedy



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Morava   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue Mar 17, 2009 6:25 pm

Hlasuju pro moravu xD.(stejne se asi nikam jinam nebudu mit moznost dostavit Rolling Eyes
Back to top Go down
koudyss

koudyss



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Sraz   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue Mar 17, 2009 8:55 pm

100% Prahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa afro
Back to top Go down
aRang

aRang



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: 25. - 27.3. Praha   HR(cze) sraz ? x) EmptyMon Mar 23, 2009 6:47 pm

Nazdar ptáci, v tomhle datu se budu nacházet v praze.. nebudu vědět, kdy budu mít přesně volno, protože tam jedu na Veletrh fiktivních firem, ale určitě by se to chtělo někde sejít.. nejlíp ve čtvrtek, poněvadž, ve středu přijedu a v pátek odjíždim..
Kdo se bude chtít sejít ať mě písne na mobil i s podpisem, jinak nebudu mít páru o koho jde... Very Happy
Volnou dobu, kdy budu moct shufflit, oznámim zítra 24.3.... bounce
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue Mar 24, 2009 11:05 pm

stale jsem pro k vary nebo fr lazne Smile
Back to top Go down
hrcztomi

hrcztomi



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyWed Mar 25, 2009 1:08 pm

Néé prosím na Velikonoce nic neplánujtéé !!!..to už mam přes půlroku domluvenou lanparty Sad..dáme něco hlavně o velkých prázdkách v těch F.Lázních ayOne...pak ta Morava se taky musí ukutit :-)
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptySat Apr 04, 2009 1:20 pm

js jsem taky prac taky bych to presunul Exclamation Exclamation
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptySat Apr 25, 2009 12:45 pm

¨ja du za asi 3 hodiny shuffle do mesta tak se treba nekdo stavte kdybyste meli cestu kolem Very Happy
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyThu May 07, 2009 7:34 pm

nasel jsem upe bozi misto na shuffleni v kv je tam na zemi mramor a pred vama zrcadla Very Happy:D:D tak ja tam budu kazdou sobotu tak kdyztak dejte vedet kdyby se chtel nekdo stavit Smile
Back to top Go down
Bury

Bury



HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) EmptyTue May 12, 2009 11:49 pm

no kdyz sem tu novej tak mi asi neco uniklo Very Happy...kde ze to je to supa misto s tim mramorem a zrcadlama....myslim ze to zni vyborne Wink cheers
Back to top Go down
Sponsored content





HR(cze) sraz ? x) Empty
PostSubject: Re: HR(cze) sraz ? x)   HR(cze) sraz ? x) Empty

Back to top Go down
 
HR(cze) sraz ? x)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KV SRAZ !!!
» Soulek-sama
» HR trucker cap 1st edition (blank)
» Vystoupení ? :)
» SRAZ OFFICIAL !!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: