RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Quake Live - Browser MMOFPS

Go down 
+3
Shamus
Drex
ayOn
7 posters
AuthorMessage
ayOn
Admin
ayOn



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyTue May 26, 2009 5:44 pm

Čus Smile Včera jsem se od kámoše dozvěděl o nové pařbě jménem "Quake Live" Smile Jistě každý zná legendárního Quake III Arena.Toto je úplně to samé a o dost vylepšený Smile

Pár informací, které by vás mohli přinutit se do toho pustit :
1) Nepotřebujete nic stahovat, hrajete přímo v prohlížeči
2) Zaregistrujete se a s osatními hráči ze světa můžete sdílet své statistiky s jednotlivých her a zápasů.
3) Na výběr je až 5 různých módů hry ( Deathmatch, TeamDeathMatch, CaptureTheFlag, Duel, ClanMatch )
4) A hlavně je to vše zadarmo !!!! Smile

Momentálně hrajem já, aRang a chupy Smile Tak se přidejte a zahrajem Smile

Odkaz : www.quakelive.com

Jinak přidejte si mě.... mám nick kayruL
Back to top Go down
Drex

Drex



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: uau   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyTue May 26, 2009 6:40 pm

uau asi zahraju..hraval jsem q3... gp/gz ligu ale uz jsem na to nejakej patek nesah tak asi zkusim:)
Back to top Go down
Shamus

Shamus



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyFri May 29, 2009 3:02 pm

já to pařim asi měsíc
Back to top Go down
F..l

F..l



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyFri May 29, 2009 4:49 pm

tak tohle je mazec Very Happy .....
musime se na nekdy domluvit a uspporadat battle mezi ceskejma shufflerama :DD: .... diky za linka !! tohle jme uplne zrali na zakladce ... mrte parbicka Very Happy.....
jinac jsem tam jako Vriskotak,takze pridavejte do friendu lol!
Back to top Go down
replayboy

replayboy



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyFri May 29, 2009 10:35 pm

já tam jsu ako Replayboy "jak jinak že?"
tak si mě taky přidejte Very Happy
Back to top Go down
replayboy

replayboy



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyFri May 29, 2009 11:42 pm

kua nějak mi to nejde pořád se mi tam něco loaduje nějaký data a když se to naloaduje tak to jde znova pak to chci spustit a sekne se mi celej komp neví někdo proč???
Back to top Go down
F..l

F..l



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptySun May 31, 2009 10:04 am

me se to zase nechce nacist na online hrani ... taky se mi to sekne u nacitani ... takze mi jde jenom parba s bootama Very Happy .... tak se to dneska pokusim dat do kupy a poradne to prostudovat .... Shocked
Back to top Go down
Drex

Drex



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: add   Quake Live - Browser MMOFPS EmptySun May 31, 2009 1:22 pm

addujte Enigm4_ZOMG Razz
Back to top Go down
F..l

F..l



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptySat Oct 10, 2009 9:27 pm

hrajete jeste vubec nekdo ?? rabbit
Back to top Go down
Rong

Rong



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptySun Oct 11, 2009 3:55 pm

jo to jsem pařil mrtě hra :-)
Back to top Go down
Ubuntus

Ubuntus



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyMon Oct 12, 2009 1:11 am

hraju quake 3 arenu 9 let a quake live jsem taky hral,ale hned ze zacatku a to tam nebylo neco jako OSP nebo freeze,proste only rail gun Smile takze me to nebavilo...
Back to top Go down
F..l

F..l



Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS EmptyMon Oct 12, 2009 1:55 pm

no jasny ... ja to hraval na zakladce ... drunken
jinak ted uz tam jsou vsechny zbrane a ruzny druhy her - vlajky a tak ...
ale jak rikas .. ted jsem narazil jen na ty railgun mapy a to je narez Very Happy ... tam dostavam neskutecnou sodu lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Quake Live - Browser MMOFPS Empty
PostSubject: Re: Quake Live - Browser MMOFPS   Quake Live - Browser MMOFPS Empty

Back to top Go down
 
Quake Live - Browser MMOFPS
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: