RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 A Je to tu

Go down 
+2
Fuujin
PaNic
6 posters
AuthorMessage
PaNic

PaNic



A Je to tu Empty
PostSubject: A Je to tu   A Je to tu EmptySat May 09, 2009 7:19 pm

lidicky asi koncim se shufflem tak snad jeste stihnu natocim posledni vidko Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySat May 09, 2009 9:03 pm

Proč končíš s shufflem ?
Back to top Go down
PaNic

PaNic



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 1:06 pm

debilku co mi pisou ze to neumim nebo ze mam to svy videjko zrychleny pribejva tak nemam naladu tohle poslouchat
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 2:01 pm

No, ode mě osobně neuslyšíš nic ve stylu "ser na ně, seš dobrej,", takže to řeknu jinak
Já osobně neřešim skoro vůbec komenty na můj tanec a videa, kdybych měl skončil sem s tancem už pěkně dlouho zpátky, ale tancuju dál a díky vztahu k tanci a ne názorům "debílků".
Back to top Go down
PaNic

PaNic



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 2:47 pm

tak to jo ja jsem si uz taky rikal at si kecaj ja tancim protozem e to bavi Very Happy a krom toho ty phatty me taky dost staly Very Happy
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 4:50 pm

lol, shuffle je jezdna z veci s kterou skoncim jako posledni Very Happy A ty ktery mi davaj 1/5 nebo minusy na youtube ,tak ty ignoruju... Smile A už vůbec neskončim s nečim, čemu jsem obětoval tolik času a tolik práce než jsme se vůbec oficiálně stali HR Smile
Back to top Go down
Bury

Bury



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 5:39 pm

no sice sem tu novej, shufflim taky jen kratce, ale byt tebou tak se na ne vyseru Very Happy...nevim kdo ti tam daval ty komenty ale jestli to nebyli jen takovy ti kecalci co videli shuffle mozna jen tak na tom tvym videjku xD...ja si zivot uzivam naplno a kdyz uz mi nekdo do neceho keca tak si ho nevsimam pac je to moje vec a oni mi muzou akorat tak polibit prdel Smile takze se shufflem nekonci a tech blbecku si nevsimej.
Back to top Go down
replayboy

replayboy



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 8:31 pm

PaNic wrote:
lidicky asi koncim se shufflem tak snad jeste stihnu natocim posledni vidko Like a Star @ heaven

no nevim já myslel že to děláš kvuli tomu že se ti to líbí a kvuli sobě ne kvuli debílkům který tomu nerozuměj a sami to neuměj
mě pár lidí říkalo že to je jenom ubohý skákání a pár že jsem s tim trapnej ,ale já si jich nevšímám páč to dělám protože se mi to líbí a oni at jdou třeba do prd...
ještě si to rozmisli myslim že mluvim za většinu tady že bys měl vytrvat ale pokud se ti to už nelíbí a nnebaví tě to tak tě přemlouvat nebudu Crying or Very sad
Back to top Go down
PaNic

PaNic



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptySun May 10, 2009 9:57 pm

jak uz jsem jednou psal tak tedy nakonec nekoncim s...u na nejaky idioty ktery nevi o cem to je - ne bejt nejlepsi ale uzit si srandu -a tak sem rad ze mi za tenhle topic aspon pribydou shuffle pointy Very Happy
Back to top Go down
Bury

Bury



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptyMon May 11, 2009 8:43 pm

PaNic wrote:
jak uz jsem jednou psal tak tedy nakonec nekoncim s...u na nejaky idioty ktery nevi o cem to je - ne bejt nejlepsi ale uzit si srandu -a tak sem rad ze mi za tenhle topic aspon pribydou shuffle pointy Very Happy

no ty urcite nekonci:D:D..bych radeji mel fakt skoncit ja..pac ty uz aspon neco umis afro ale ja sem akorat tak looser Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. tvl to taky zkusim Wink..zalozit tema ze s tim seknu a budu mit shuffle pointy Very Happy

no nic lidi koncim se shufflem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
PaNic

PaNic



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptyMon May 11, 2009 8:55 pm

byla by skoda s tim seknout zvlast kdyz uz shufflim pul roku a ty neprestavej ... cce to jenom cvik a bude z tebe druhej mikki Very Happy

JO a to bych chtell rovnou upozornit ze MIKKI vyhral soutez best australian shuffler Very Happy debil to je Very Happy
Back to top Go down
F..l

F..l



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptyTue May 12, 2009 11:27 pm

replayboy wrote:

no nevim já myslel že to děláš kvuli tomu že se ti to líbí a kvuli sobě ne kvuli debílkům který tomu nerozuměj a sami to neuměj

no presne tak ... jako ja mel taky s timhle problemek,ale jako vetsinou to pisou ubozaci,ktery misto toho aby neco delali,tak plkaj houna na internetu ,,, jestli nemaj v profilu svoje video a jeste k tomu lepsi,tak je vubec neres ... asi si honej ego nebo nevim ... Wink
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu EmptyWed May 13, 2009 5:19 pm

Nějaká nová móda, jak nasbírat shuffle pointy ? Very Happy Lol končim se shuffle a HR ať se třeba rozpadne Very Happy Very Happy Very Happy Vždyť jsem tomu dal jenom 3/4 roku a kvuli shufflu nejvic sral na uceni a ted kvuli tomu nedam maturitu, ale hlavne budu in, ze kocim se shuffle Very Happy Very Happy Very Happy hahaha "Víte jak ne hoši ? Very Happy "
Back to top Go down
Sponsored content





A Je to tu Empty
PostSubject: Re: A Je to tu   A Je to tu Empty

Back to top Go down
 
A Je to tu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Off topik-
Jump to: