RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Neoficiální HR batohy, peněženky..!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Fuujin

Fuujin



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyMon Apr 20, 2009 1:27 pm

Na stránce www.mangashop.cz máme nabídku s předměty, které mají stejné logo jako HR, neboť HR převzalo svoje logo z Final fantasy VII, od Fenrira.

1.) Batoh HR
Odkaz na batoh

2.)Taška HR (vypadá to na notebook)
Odkaz na tašku

3.)Další taška HR
Odkaz na další HR tašku

4.)Peněženka HR
Odkaz na peněženku

Batoh sem si objednal, pak vám řekne jakej je až dojde.
Back to top Go down
SpleX

SpleX



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyMon Apr 20, 2009 5:15 pm

mozna si objednam penezenku:)
Back to top Go down
PaNic

PaNic



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyMon Apr 20, 2009 5:54 pm

lol ani jsem nevedel ze ten znak je z final fantasy
Back to top Go down
soulek

soulek



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyMon Apr 20, 2009 7:53 pm

jak vidim fuujin nevahal a hnedka to sem hodil XD sice je to shop pro otaku XD ale co uz Smile nebyt tam toho final fantasy jsou to super vecicky XD treba misto final fantasy by bylo hardstyle republic XD to by bylo good ale to bych chtel asik moc co XD
ale ta penezenka vypada luxusne XD a jeste ta cerno bila taska je dobra Smile
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyTue Apr 21, 2009 10:17 pm

Došel mi ten batoh - je trošku tmavší než na fotce, ale je super. Hlavně to logo. lol

Edit: Každopádně objednával jsem v neděli, přišlo dnes v úterý, takže to předávají české poště velmi brzy.. Dobrá firma
Back to top Go down
aRang

aRang



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyThu Apr 23, 2009 10:46 pm

patrně jediný, co bych objednal je ta peněženka.. ta je luxusní, škoda, že to není HR...xD
Back to top Go down
soulek

soulek



Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! EmptyFri Apr 24, 2009 4:55 pm

Fuujin wrote:
Došel mi ten batoh - je trošku tmavší než na fotce, ale je super. Hlavně to logo. lol

Edit: Každopádně objednával jsem v neděli, přišlo dnes v úterý, takže to předávají české poště velmi brzy.. Dobrá firma
jak vidim nevahas XD snad mi ji ukas Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty
PostSubject: Re: Neoficiální HR batohy, peněženky..!   Neoficiální HR batohy, peněženky..! Empty

Back to top Go down
 
Neoficiální HR batohy, peněženky..!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: HR Merchandise :: Clothing-
Jump to: