Czech official shuffle crew

HomePortálCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

Share | 

HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
ayOn
Admin

PostSubject: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   Sun Apr 05, 2009 3:17 pm

Mě a Láďu napadlo dělat kromě shuffle videí i videa, u kterých se člověk pobaví Very Happy Určitě, se vám někdy stalo, že jste někde popíjeli a čas od času se stane nějaká komická událost Very Happy Tak přesně takhle nás napadlo, dělat takové HR seriály a záznamy z našich víkendů Very Happy

Kdyžtak mi napište váš názor Smile

Back to top Go down
View user profile
L@dIn

PostSubject: Re: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   Mon Apr 06, 2009 3:41 pm

Jj..souhlasim...zatim jsme natočili několik videjí ... tak až to ayOn sestříhá, tak vám nabídneme ochutnávku našeho lázeňského nekonečného seriálu.. lol! HR
Back to top Go down
View user profile
Bury

PostSubject: Re: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   Thu May 14, 2009 3:40 pm

tak co? uz to je sestrihany??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   Thu May 14, 2009 4:51 pm

Bury wrote:
tak co? uz to je sestrihany??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
No zatim jsou u L@dina v kompu, ale brzy se ke me dostanou, tak neco ukutim Very Happy

Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   Thu May 14, 2009 7:05 pm

no tak kuprikladu ja jsem dneska hral s kamosem fotbalek s 5 letejma klukama Very Happy rofl jsme sli chlastat a vyklubalo se z toho tohle tak tonejak zpracuju Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   Tue Oct 13, 2009 8:01 pm

Tak, je tu další video Very Happy Very Happy Sabráž du šampaň Very Happy Very Happy (Kámoš sekal láhev sektu a já nahrával Smile )

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)   

Back to top Go down

HR (cze) aneb nakouknutí do zákulisí :)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1