Czech official shuffle crew

HomePortálCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

Share | 

aRang aka The Mirage

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
aRang

PostSubject: aRang aka The Mirage   Mon Mar 23, 2009 6:36 pm

Nazdar, já jsem Michal, shuffluju už od léta a to hlavně při pařbách s aOyem a albim... Jsem z Františkovejch Lázní a je mě 18 let.
Začalo to videjkem od HR co mi ukazoval ayOn a řekl jsem si: "Sakra, to je dost dobrý. To se musim naučit.". No a tak to dopadlo, že jsem tu Very Happy
Shuffle rulez!!
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: aRang aka The Mirage   Mon Mar 23, 2009 8:53 pm

aRang wrote:
Nazdar, já jsem Michal, shuffluju už od léta a to hlavně při pařbách s aOyem a albim... Jsem z Františkovejch Lázní a je mě 18 let.
Začalo to videjkem od HR co mi ukazoval ayOn a řekl jsem si: "Sakra, to je dost dobrý. To se musim naučit.". No a tak to dopadlo, že jsem tu Very Happy
Shuffle rulez!!

Vítej Very Happy No konečně už jsi tady mezi námi Very Happy Jo, na ty časy nezapomenu, kdy jsme večer chodili trénovat a vůbec jsme to nechápali, jak to těma nohama dělaj Very Happy

Back to top Go down
View user profile
F..l

PostSubject: Re: aRang aka The Mirage   Tue Mar 24, 2009 6:37 pm

ayOn wrote:
Jo, na ty časy nezapomenu, kdy jsme večer chodili trénovat a vůbec jsme to nechápali, jak to těma nohama dělaj Very Happy

to jsou ty nejlepsi casy v kazdym sportu geek taky na to rad vzpominam ... bohuzel shuffle delam od zacatku sam Crying or Very sad
Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: aRang aka The Mirage   Tue Mar 24, 2009 6:47 pm

F..l wrote:
ayOn wrote:
Jo, na ty časy nezapomenu, kdy jsme večer chodili trénovat a vůbec jsme to nechápali, jak to těma nohama dělaj Very Happy

to jsou ty nejlepsi casy v kazdym sportu geek taky na to rad vzpominam ... bohuzel shuffle delam od zacatku sam Crying or Very sad

lol ale jo taky vzpominam jak jsme s kamosem vubec nechapali jak muzou delat 2-step tak rychle Laughing
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: aRang aka The Mirage   Today at 10:31 pm

Back to top Go down

aRang aka The Mirage
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1