RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 foram4ever is there xD

Go down 
4 posters
AuthorMessage
foram4ever





foram4ever is there xD Empty
PostSubject: foram4ever is there xD   foram4ever is there xD EmptySun Mar 15, 2009 11:50 pm

takže mé jméno je Petr... ale kámoši mi říkaj Dildo xD Je mi 18, mám emařský look xD... poslouchám snad všechno kromě hiphopu a dechovek... žiju nedaleko Zlína a na SHUFFLE sem narazil teprven dnes... ale už sem si našel aj nějaké tutoriály takže se na hned vrhnu... našel sem to náhodou na youtube a dostalo mě to.... Very Happy
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



foram4ever is there xD Empty
PostSubject: Re: foram4ever is there xD   foram4ever is there xD EmptyMon Mar 16, 2009 12:24 am

Vítej u nás ^^ S tím emařským vzhledem si budem rozumět xD Mimochodem, jak se ti povedlo nás najít první den, co si viděl shuffle ? xD


Last edited by ayOn on Mon Mar 16, 2009 12:26 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



foram4ever is there xD Empty
PostSubject: Re: foram4ever is there xD   foram4ever is there xD EmptyMon Mar 16, 2009 12:24 am

Vítám
Taky sem byl kdysi za emo, lol
Já sem od zlína poměrně kousek ve srovnání se zbytkem HR - malajsie, čechy a tak - takže se nejspíš potkáme na nějakým meetupu alien

Ale udivuje mě že si nás našel ve stejný den co shuffle Very Happy
Back to top Go down
Korgo

Korgo



foram4ever is there xD Empty
PostSubject: Re: foram4ever is there xD   foram4ever is there xD EmptyMon Mar 16, 2009 6:58 pm

Mas stesti ja veb s ceskym shufflem hledal 2 tydny Very Happy

Jinak odkud presne z okoli zlina jsi?
Back to top Go down
foram4ever





foram4ever is there xD Empty
PostSubject: takže....   foram4ever is there xD EmptyMon Mar 16, 2009 11:58 pm

no já ani nevím... prostě ráno sem to náhodou našel na youtube... a pak mě to tak nehorázně chytlo, že sem o tom chtěl vědět co nejvíc... protože je to něco nového a u nás sem o tom nikdy v životě neslyšel... taxem na lide začal hledat v diskuzích a napsal sem tam... a už to bylo... někdo mi tam hodil odkaz na tuhle stránku a tak sem tu....
Back to top Go down
foram4ever





foram4ever is there xD Empty
PostSubject: for Korgo!!!   foram4ever is there xD EmptyTue Mar 17, 2009 12:31 am

hochu ani nevíš jaká je náhoda, že sme ze stejného města... a já tě myslím aj znám... a ty mě určitě taky... takže doufám, že mám i s kým začít trénovat, ikdyž ty už si ohodně napřed... ale to já doženu xD
Back to top Go down
Sponsored content





foram4ever is there xD Empty
PostSubject: Re: foram4ever is there xD   foram4ever is there xD Empty

Back to top Go down
 
foram4ever is there xD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FoRam4EvER contacts

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: Welcome ! :: Predstavte se (introduce yourself)-
Jump to: