RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 HR hoodie v3

Go down 
+22
HKovar@seznam.cz
Drex
Tesi
Joystick
Bury
RadoX
Walrok
soulek
L@dIn
aRang
Rasty08
Fuujin
SpleX
PaNic
koudyss
Albi
mamm0th
Speedy
replayboy
Korgo
F..l
ayOn
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Walrok

Walrok



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyWed Apr 22, 2009 12:14 am

Chcem sa informovat ci niekto nepoznate nahodou ine stranky okrem deecom.cz kde by sa dali kupit veci na malborune shuffle, HR lebo by som si chcel kupit mikinu EHd alebo Hr ale nikde neviem nic najst Sad

Dakujem
Back to top Go down
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyWed Apr 22, 2009 8:18 am

kdyztak PHD Smile jinak tady no z holandska/asutralie http://heatwaveonline.multiply.com/photos
Back to top Go down
SpleX

SpleX



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyWed Apr 22, 2009 6:23 pm

tak mikina došla afro je super :]
jen škoda že neni rozepínací s menšim nápisem jako na obrázku ;o)) ale couž,,, díky Smile
Back to top Go down
PaNic

PaNic



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyWed Apr 22, 2009 8:32 pm

uz ji mam taky aj e fakt cool ... tak lidi objednavejte at ten narod prosperuje Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyWed Apr 22, 2009 11:36 pm

Arangu ? napiš pls komu posíláš, ať víme
Back to top Go down
aRang

aRang



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: objednávky   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyThu Apr 23, 2009 10:41 pm

čus bambus, nejdřív budu od vás potřebovat jména a adresy, abych věděl komu a kam to poslat a beru várky po pěti lidech najednou, jinak to ze začátku moje peněženka neutáhne bounce
posílejte jako PM ;-)
Back to top Go down
replayboy

replayboy



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri Apr 24, 2009 8:02 pm

hele všem už mikinz přišly a mě ne může mi někdo říct proč ?? já je chcu bůůůů
a posílaly jste je přes poštu nebo kurírní službu?? dík za odpověd
Back to top Go down
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri Apr 24, 2009 8:27 pm

replayboy mam stejnej problem Very Happy
Back to top Go down
soulek

soulek



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri Apr 24, 2009 9:07 pm

vy dva neni to tim ze na vas nevysly ? XD nebo bud bydlite nekde hodne daleko XD
Back to top Go down
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri Apr 24, 2009 9:34 pm

museli vyjit:D ayon rikal kdo si obednal tak tomu jsem poslal Very Happy jinak bydlim 9km od prahy
Back to top Go down
soulek

soulek



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptySat Apr 25, 2009 10:24 am

ttj toz ja jsem si obednal ale nemyslim si ze name vysla... XD
Back to top Go down
mamm0th





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyMon Apr 27, 2009 6:56 pm

jo uz mi prisla a je fakt husta Very Happy
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyMon Apr 27, 2009 9:38 pm

Tak co arangu, jak to vypadá ?
Back to top Go down
aRang

aRang



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyTue Apr 28, 2009 7:43 pm

mam zatim dva, do konce týdne ještě budu přijímat objednávky a pak to objednám a co nejdřív pošlu, hlavně ať na to máte prašule... Very Happy
Back to top Go down
replayboy

replayboy



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyThu Apr 30, 2009 10:19 pm

hej tak mikyna mi došla a fakt dobrá teda až na to že jsem objednával větší a na ten nápi na hrudi to je jak pro zákl. školu ale jinak v poho Very Happy
příště to snad bude už dokonalý Very Happy
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptySun May 10, 2009 2:05 pm

Tak co arangu, už ti přišly ? Very Happy
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyTue May 12, 2009 4:37 pm

Tyjo ja bych tež hned nějakou bral, finance jsou, no ještě tu pisnu
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyTue May 12, 2009 5:14 pm

Moh by někdo ochotný, kdo už tuhle mikinu má a změřit její výšku a šířku, a napsat jakou velikost si obědnal příklad: L (v-60cm, š- 50cm) dík moc
Back to top Go down
Bury

Bury



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyTue May 12, 2009 9:18 pm

to je sqelej napad ale zalezi jak to myslis...sirka treba v ramenach nebo v pasu a pak treba vyska asi od ramen dolu ze a ne od kapuce dolu Very Happy:D..no ale proste presnejsi info bych prosil..jinac bych si ji asi tak na 50% taky objednal ale zatim neni cash Sad
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyTue May 12, 2009 11:29 pm

myslel jsem to výška od ramena dolů, a šířka v pase ale jako proste tak když je ta mikina pekně rozložena tak ze strany na stranu
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyWed May 13, 2009 11:24 pm

Arang už ti přišla moje objednávka? (já totiž zapoměl napsat popis do předmětu, tak je to [No tittle]) :-)
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: HR mikina   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri May 15, 2009 6:18 pm

tak co teda?...jsou ještě mikiny k mání? objednáváte to ještě?...žádné info do haje Sad
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri May 15, 2009 7:33 pm

V neděli posílám objednávku, tak je do dvou týdnu čekejte Smile Jinak sry, za to že to tak trvá,ale teď mě tíží maturita a hodně jiných věcí Smile
Back to top Go down
RadoX





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 EmptyFri May 15, 2009 8:22 pm

ode mě ti přišla objednávka, no ja to posílal arangovi, ale pry sem to měl poslat jemu
Back to top Go down
Joystick





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Není problém;) ale moh bys tady napsat komu to posíláš? ;) Dík za odpověď   HR hoodie v3 - Page 3 EmptySat May 16, 2009 12:22 pm

ayOn wrote:
V neděli posílám objednávku, tak je do dvou týdnu čekejte Smile Jinak sry, za to že to tak trvá,ale teď mě tíží maturita a hodně jiných věcí Smile
Back to top Go down
Sponsored content





HR hoodie v3 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: HR hoodie v3   HR hoodie v3 - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
HR hoodie v3
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: HR Merchandise :: Clothing-
Jump to: