RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD

Go down 
+2
Speedy
ayOn
6 posters
AuthorMessage
ayOn
Admin
ayOn



(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD EmptyThu Mar 05, 2009 7:29 pm

Náš kuchař v akci xD Typuju, že nedělal zase nic jinýho než palačinky xD Někdy musíme zase udělat u albiho "KONGAI" party Very Happy



Last edited by ayOn on Tue Mar 17, 2009 12:01 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Speedy

Speedy



(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: Tu jest moje vidko...xD   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD EmptyMon Mar 16, 2009 10:39 pm

Moje vidko nic moc ale vys co zacinam.

Neutral
Back to top Go down
Albi





(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: Mno...   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD EmptyTue Mar 17, 2009 3:22 pm

Speedy wrote:
Moje vidko nic moc ale vys co zacinam.

Neutral


Hele Speede jako je to good, ale děláš jenom One STEP!.....Koukni se na youtube na trailery a tam presně ukazujou že Running man je TWO STEP, že má dva kroky....Wink taky sem delal tuhle chybu Wink
Back to top Go down
F..l

F..l



(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: Re: (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD EmptyWed Mar 18, 2009 7:06 pm

jo to ja taky .. ted se tu chybu snazim odstranit,ale v rychlosti mi tam porad leze one step Rolling Eyes scratch
Back to top Go down
Fuujin

Fuujin



(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: Re: (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD EmptyWed Mar 18, 2009 10:00 pm

Jono, je to 1step.. a přidej taky víc t-stepu (shufflu)... Oldschool shuffler promluvil
Back to top Go down
PaNic

PaNic



(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: Jsem taky neco ztvoril vcera tak se juknete   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD EmptySun Apr 05, 2009 5:23 pm

Back to top Go down
Sponsored content





(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty
PostSubject: Re: (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD   (HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD Empty

Back to top Go down
 
(HR) albi aka Skiller [CZE] - Já tak rád vařím, vařím xD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Albi a.k.a. Skiller (Guten morgen)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: Media share :: Videos-
Jump to: