Czech official shuffle crew

HomePortálCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

Share | 

HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ayOn
Admin

PostSubject: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Sat May 23, 2009 2:04 pm

Zdravím Smile Tak jednak mě napadlo vytvořit takovou sekci, ve které by se mohli řešit věci pro nás prospěšné Smile Neboť psát to do off-topicu by byl akorát bordel Very Happy

Jde o to, že mě kontaktoval Wolfi (MSB) s tím, že bychom se s nimi mohli podílet na první celorepublikové kompilaci.Jde o to, že po nás chce ty nejlepší videa, které máme Smile Takže záleží na vás, jestli se chcete ukázat světu, že jste právě vy ty, kteří by rádi reprezentovali Český shuffle v zahraničí Smile

Pravidla :

- Zúčastnit se může každý, bez ohledu na věk, národnost či pohlaví a nebo vyznání Very Happy Very Happy Very Happy
- Zúčastnit se může každý, kdo již nějaký skill má, neboť video bude předáno komisi, která video zhodnotí a následně rozhodne
- Prosím o zasílání videí, na kterých jste celou postavou Smile Neposílejte mi jenom natočené nohy Smile

Takže videa posílejte mě na ICQ Smile Konkurz poběží do konce příštího týdne Smile

Back to top Go down
View user profile
Drex

PostSubject: uau   Sat May 23, 2009 8:11 pm

tak tohle me primeje k natoceni videa:) snad na to mam xD btw maj ty videa uz byt nejak upraveny nebo jen holej zaznam a neco s tim udelate?
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Sun May 24, 2009 12:06 pm

Drex wrote:
tak tohle me primeje k natoceni videa:) snad na to mam xD btw maj ty videa uz byt nejak upraveny nebo jen holej zaznam a neco s tim udelate?

Urcite cistej zaznam, protoze oni si to nejspis budou editovat podle svyho Smile

Back to top Go down
View user profile
Drex

PostSubject: ze dik   Sun May 24, 2009 11:15 pm

myslel jsem tim hlavne hudbu nebo tak..takze tenhle tyden tocim:D
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Mon May 25, 2009 10:47 am

Drex wrote:
myslel jsem tim hlavne hudbu nebo tak..takze tenhle tyden tocim:D
Na hudbe se budeme muset domluvit, nebo dat nejaky hlasovani Smile

Back to top Go down
View user profile
SpleX

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Mon May 25, 2009 10:44 pm

nikde nevidim tvoje icq ..)
Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Mon May 25, 2009 11:41 pm

hosi pokud de o hudbu volil bych neco ve stylu donkey rollers Smile a nebo nejakej hard trance treba kid kaos like i said Smile
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue May 26, 2009 12:16 pm

PaNic wrote:
hosi pokud de o hudbu volil bych neco ve stylu donkey rollers Smile a nebo nejakej hard trance treba kid kaos like i said Smile

Já jsem pro Kidd kaos, muj nejoblibenejsi nemalajskej DJ Very Happy Very Happy

Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue May 26, 2009 12:30 pm

Udělam tady menší výběr a kdyžtak dáme hlasování Smile

1) Yoji Biomehanika & Romeo Toscani - Six Hours
2) Typa - Not too late
3) Kamui - Technologic
4) kidd kaos - mind control

Sorry za to, že mám slabost pro hardtrace Very Happy

Back to top Go down
View user profile
Drex

PostSubject: nechces spis aby   Tue May 26, 2009 6:42 pm

nemohlo by to byt tak ze kazdy rekne co k partu chce dat? a prislusnou minutu/sekundu pisnicky/setu/mixu aby to slo k tomu? O:-)
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue May 26, 2009 7:04 pm

To je varianta cislo dve Very Happy Ale aby ta kompilace nebyla spis kompilace pisnicek Very Happy Very Happy

Back to top Go down
View user profile
mamm0th

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue May 26, 2009 9:30 pm

tak tyhle pisnicky nic moc Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue May 26, 2009 9:52 pm

mamm0th wrote:
tak tyhle pisnicky nic moc Very Happy
No vzdyt kazdej da nejakej navrh a pak se nejak spolecne vybere Smile

Back to top Go down
View user profile
Drex

PostSubject: treba   Tue May 26, 2009 11:44 pm

ganjaguru-annihilating rhythm
technoboy-into deep(original mix)
Dave Joy-Fourth Joyride
Dark By Design - Crazy
infected mushroom-deeply disturbed(infected remix)
co rikate?
Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Wed May 27, 2009 12:01 am

dark by design by slo si myslim ja
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Wed May 27, 2009 11:36 am

Ganjaguru - annihilating rhythm Smile

Back to top Go down
View user profile
mamm0th

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Wed May 27, 2009 4:09 pm

jo tak z tehlech mi to je jedno celkam:D
Back to top Go down
View user profile
replayboy

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Fri May 29, 2009 12:00 am

já doufám že v tý kompilačce budu ale hudbu mám jasnou něco od HEADHUNTERZ nebo X2X-brooklyn bounce

a myslim si že za 2 roky to v republice bude znát hodně lidí chce to jen čas a trénovat a mít k tomu nějakej vztah doufám že u toho vydrží odtu co nejvíííííc lidí vždyt SHUFFLE je BEST
Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Fri May 29, 2009 12:22 am

je pravda ze shufflu ted popularita narusta hodne a headhuntez taky nejsou spatny hlavne aby tam nejaka hudbu byla lidi Very Happy
Back to top Go down
View user profile
replayboy

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Fri May 29, 2009 12:34 am

PaNic wrote:
je pravda ze shufflu ted popularita narusta hodne a headhuntez taky nejsou spatny hlavne aby tam nejaka hudbu byla lidi Very Happy

jo to je svatá pravda lol!
Back to top Go down
View user profile
Drex

PostSubject: taak   Fri May 29, 2009 4:19 pm

dneska vecer posilam az se tata vrati s fotakem...mohl bych i kamerou ale to by melo sileny mega:/
Back to top Go down
View user profile
Drex

PostSubject: ayone:   Fri May 29, 2009 9:46 pm

rad bych poslal videa ..nasel jsem par kontaktu,snad to je fakt na tebe:D random profil na icq tak nevim...kdyztak az uvidis autorizaci tak to vem..takovy to dlouhy s vykricnikem a podtrzitkem jsem ja:D na skype jako underoath.fan ja jen tak aby ses nedivil,lidi me berou jako spam:D
Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue Jun 02, 2009 4:10 pm

chtel jsem se jenom zeptat do kdy beres ty vidka ???
Back to top Go down
View user profile
ayOn
Admin

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue Jun 02, 2009 4:56 pm

No ten wolfi se mi neozval Very Happy tak asi porad Very Happy

Back to top Go down
View user profile
PaNic

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   Tue Jun 02, 2009 5:25 pm

tak se vybodni na wolfiho udelame si jenom HR kompilaci Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: HR*cze v celorepublikové kompilaci od MSB   

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next