RESISTANCE IS FUTILE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech official shuffle crew
 
HomePortálLatest imagesSearchRegisterLog in
*** HLEDÁME WEBMASTERA ***
*** MÁME VLASTNÍ VENTRILO SERVER : teamspeak.osobnosti.cz PORT : 4444 ***
*** HLEDÁME VIDEOMAKERA ***

 

 Ventrilo server

Go down 
+2
replayboy
ayOn
6 posters
AuthorMessage
ayOn
Admin
ayOn



Ventrilo server Empty
PostSubject: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyTue Apr 28, 2009 4:55 pm

Ubuntus nám před pár dny založil Ventrilo server. Tím pádem máme server sami pro sebe Wink Otázkou zůstává ,zda chcete ponechat TeamSpeak nebo Ventrilo.

Ventrilo stáhnete zde : http://www.lotrocz.com/files/folders/756/download.aspx
--- Po nainstalování vám to nabídne novější verzi, nedávejte aktualizaci... Zanechte verzi 2.1.4.

IP adresa : teamspeak.osobnosti.cz
port : 4444
Back to top Go down
replayboy

replayboy



Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyFri May 01, 2009 5:37 am

ayOn wrote:
Ubuntus nám před pár dny založil Ventrilo server. Tím pádem máme server sami pro sebe Wink Otázkou zůstává ,zda chcete ponechat TeamSpeak nebo Ventrilo.

Ventrilo stáhnete zde : http://www.lotrocz.com/files/folders/756/download.aspx
--- Po nainstalování vám to nabídne novější verzi, nedávejte aktualizaci... Zanechte verzi 2.1.4.

IP adresa : teamspeak.osobnosti.cz
port : 4444

jsem na to ventrilo stráášně zvědavej co je to za zázrak lol!
Back to top Go down
soulek

soulek



Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyFri May 01, 2009 11:34 am

replayboy wrote:
ayOn wrote:
Ubuntus nám před pár dny založil Ventrilo server. Tím pádem máme server sami pro sebe Wink Otázkou zůstává ,zda chcete ponechat TeamSpeak nebo Ventrilo.

Ventrilo stáhnete zde : http://www.lotrocz.com/files/folders/756/download.aspx
--- Po nainstalování vám to nabídne novější verzi, nedávejte aktualizaci... Zanechte verzi 2.1.4.

IP adresa : teamspeak.osobnosti.cz
port : 4444

jsem na to ventrilo stráášně zvědavej co je to za zázrak lol!
je to to samy jako TS jenom to trochu jinak vypada... XD
Back to top Go down
Ubuntus

Ubuntus



Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyFri May 01, 2009 6:17 pm

Ventrilo je něco jako skype akorát ze skoro nezatěžuje pc a je urcen predevsim pro hlasovou komunikaci.Můj názor je ze Ventrilo je mnohem lepsi nez Team Speak uz jen podle kvality zvuku,lidi kteří mají slabší připojení tak by TS pěkně lagovalo a bralo jim z připojení,ale ventrilo ne.Ventrilo je prostě lepší Very Happy A nezatězuje tak PC jako Team Speak Smile
Back to top Go down
Korgo

Korgo



Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptySat May 02, 2009 9:54 pm

VTcko VTcko na nic jineho nejdu Very Happy teamspeak nesnasim Razz Very Happy
Back to top Go down
mamm0th





Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyFri May 08, 2009 10:38 pm

VT!!! VT!!!
Back to top Go down
ayOn
Admin
ayOn



Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyWed May 13, 2009 5:26 pm

Napadla mě celkem zajímavá věc Smile Co takhle udělat náš VT server celosvětovej ? Smile Že by tam klidně chodili HR členi z celého světa ? Mám pocit, že ještě takovýho nic neni Smile Mohl bych to hodit na malajský fórko Smile
Back to top Go down
mamm0th





Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server EmptyWed May 13, 2009 5:36 pm

to ja umim spis anglicky psat nez mluvit:D ale aspon si to procvicim Very Happy ale dobrej napad
Back to top Go down
Sponsored content





Ventrilo server Empty
PostSubject: Re: Ventrilo server   Ventrilo server Empty

Back to top Go down
 
Ventrilo server
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RESISTANCE IS FUTILE :: General discussion :: Talk about anything-
Jump to: